Świnoujście Swinoujscie

Świnoujście
Miasto portowe oraz  uzdrowisko i kąpielisko nadmorskie, położone na wyspie Uznam, szczególnie zalecane dla osób mających kłopoty z    sercem, reumatyzmem, tarczycą. Liczne domy wczasowe,  hotele i sanatoria, restauracje, bary. Część wczasowo- sanatoryjna oddzielona jest od miasta pasem zieleni (Park Miejski) . 

Hotel Polaris***
HOTELE „POLARIS”I  II i III - położone są w uzdrowiskowej dzielnicy Świnoujścia, wszystkie pokoje 1, 2, 3 osobowe o podwyższonym standardzie, z łazienkami, TV, telefonami. Część pokoi z balkonami.  
Hotel Polaris III ( pobyty w Polaris III wyłącznie z zabiegami )
Sobótka
Ośrodek położony w dzielnicy uzdrowiskowej, około 200 m od plaży, budynek czteropiętrowy z windą. Obiekt o dobrym standardzie posiadający duży, pięknie zagospodarowany ogród. Pokoje 2, 3 osobowe  z pełnym węzłem sanitarnym ( prysznic, umywalka, WC ), część pokoi z balkonem. Obiekt po remoncie. Pokoje 2 osobowe o małej powierzchni.
Afrodyta
ośrodek o wysokim standardzie, położony w dzielnicy uzdrowiskowej, około 100 m od plaży, w pobliżu promenady.  Obiekt połaczony jest z Afrodytą II
Pokoje 1, 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym ( prysznic, WC, umywalka ), z balkonami, wyposażone w: łóżka pojedyncze, szafki nocnr,stolik, 2 krzesła, toaletkę, TV, radio, telefon.
     


                 

Hotel Polaristrong>


HOTEL „POLARIS” *
Pok. 2, 3 osobowe
Pobyty 7 dniowe
więcej
Afrodyta II


 położony w dzielnicy uzdrowiskowej, około 100 m od plaży.
Afrodyta I


„AFRODYTA” 

- ośrodek  o wysokim standardzie, położony w dzielnicy uzdrowiskowej, około 100 m od plaży.

Sobótka


OW Sobótka

Pobyty
wypoczynkowe i kuracyjne