Pogorzelica

Pogorzelica - Kompleks Sandra & Sandra SPA
KOMPLEKS WYPOCZYNKOWO-SANATORYJNY „SANDRA”-położony ok. 250 m. od plaży. W skład kompleksu wchodzą: Sandra, bungalowy, pawilony letnie oraz z nowy obiekt Sandra SPA. Kompleks basenów i ...
 


Pogorzelica to mała, miejscowość nadmorska położona na  Wybrzeżu Rewalskim. Szerokie i czyste plaże zachęcają do letnich kąpieli morskich. Nadmorskie lasy sosnowo-świerkowe i ścieżki spacerowe oraz trasy rowerowe sprzyjają aktywnym
formom wypoczynku.
Z Pogorzelicy warto wybrać się na spacer plażą do latarni w Niechorzu. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania - z jej szczytu podziwiać można malowniczą panoramę okolicy. Warto też wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Rewala, Trzebiatowa, Kołobrzegu i Kamienia Pomorskiego. 
Zapraszamy do Pogorzelicy.

091 433 80 78

Pogorzelica - OSW  Stoczniowiec
Położony ok.250 m. od plaży,2 baseny z podgrzewaną wodą, pokoje złazienkami, studia rodzinne 2+2 , możliwość zabiegów


Pogorzelica - Bocianie Gniazdo
Polożony ok 250 m od plaży- osrodek posiada kryty basen,
duży zagospodarowany teren możliwość pobytów z zabiegami
 


Pogorzelica - Villa Toskana
nowy kameralny obiekt oddany do eksploatacji w ostatnich miesiacach. Wystój i atmosfera  przenosi nas do jednego z najbardzej urokliwych regionów wypoczynkowego Włoch - Toskani. 
 

Pogorzelica  KAJA
Parterowe drewniane pawilony i domki campingowe. Do dyspozycji Gości: jadalnia, basen odkryty, stół do ping -ponga, plac zabaw dla dzieci.

Niechorze

Niechorze - Chimera SPA
ośrodekW stylu hotelu secesyjnego z podziemnym parkingiem dla Gości,  winda, basen kryty, bar, restauracja  sala konferencyjna, baza zabiegowa , sauna, jacuzzi, taras

 
Niechorze
Niechorze niewieka miejscowość Wybrzeża Rewalskiego, polożona na wschód od Rewala- między Bałtykiem a jeziorem Liwia. Osada  składa się ze starszej części zachodniej położonej  przy klifowym brzegu, oraz nowszej wschodniej położonej na obszarach przylegających do jeziora. W Niechorzu możemy zobaczyć zagrody z XVIII i XIX wieku, kaplicę rybacka z początku XX wieku,  latarnię morską o wysokości 45 m zbudowaną w 1866 roku. Wspaniałe tereny  do uprawiania turystyki rowerowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
Niechorze - Jantar
położony na dużym, ogrodzonym i ładnie zagospodarowanym terenie, w odległości ok. 200 m od szerokiej, piaszczystej plaży.
basen kryty, jacuzzi, sauna fińska sucha i parowa, baza z odnową biologiczną
...

Niechorze   PASSAT  
położony około 300 m od plaży, w pobliżu latarni morskiej. Obiekt
o wysokim standardzie, basen krytyz przeciwprądem